jumpToMain

custom-made automation

Individuální vychystávací automatický systém
pro lékárny

Zjistit více
Seznamte se s naší společností

O společnosti GOLLMANN

Existence a úspěch společnosti GOLLMANN jsou založeny zejména na angažovanosti, schopnostech a osobnostech lidí, kteří zde pracují.

Více o společnosti

Výroba

Jako prémiový výrobce vytváříme pro naše zákazníky a s nimi individuální dlouhodobá řešení s mimořádnou spolehlivostí a obslužným komfortem.

Více o naší výrobě

Plánování, vývoj, služby

Naší vášní je vývoj a výroba inovativních, na míru šitých a vysoce efektivních automatických skladovacích systémů pro lékárny a nemocnice.

Zjistěte více
Který GOLLMANN se k vám hodí?

Systém GOLLMANN je stejně individuální jako vy sami a vaše lékárna, a proto máte na výběr – ve výšce, délce i šířce, ať už má být kapacita systému 3 000 nebo 15 000 balení, má stát volně v prostoru nebo být uzavřený ze tří stran, ať má být bílý nebo třeba růžový. Objevte nesčetné možnosti a nakonfigurujte si osobní vychystávací automatický systém.

Nakonfigurovat
Co říkají naši zákazníci
„Práce ve skladu zboží se zásuvkami byla výrazně namáhavější a časově náročnější. Náš systém GOLLMANN naskenuje balení a uloží všechny relevantní informace. To snižuje pracnost a poskytuje nám lepší přehled o stavu zásob i datu expirace. Vychystávací automatický systém je navíc velmi kompaktní a díky dřevěnému obložení dokonale ladí s vybavením interiéru lékárny. Předávání léků zákazníkům probíhá také mnohem klidněji, protože pro všechny čtyři pulty byly zřízeny samostatné výstupní body.“


Dr. med. Markus Jansen, lékárník

„Tolik různých variant je k dispozici jen u systému GOLLMANN. Automatizace mojí lékárny byla velmi jednoduchá a byla spojena jen s minimální přestavbou.“


Peter Seemann, lékárník

Hledáte nejlepší vychystávací automatický systém pro vaši lékárnu?

Těšíme se, až se nám ozvete, rádi vám poradíme a vysvětlíme vám vynikající vlastnosti vychystávacího automatického systému Gollmann a rozmanité možnosti jeho instalace ve vaší lékárně.

Navázat kontakt