jumpToMain

O společnosti Gollmann

Středně velká Řízená vlastníky Osobní

Úvodní strana Společnost O společnosti Gollmann

Od roku 2006 vyvíjíme a vyrábíme ve společnosti GOLLMANN automatizační řešení na míru pro lékárny a nemocnice. Proč na míru? Protože žádné dvě lékárny nejsou stejné a instalace „standardního řešení“ často vyžaduje kompromisy – v horším případě rozsáhlé přestavby ve vaší lékárně za cenu zvýšených nákladů nebo v konečném důsledku neoptimálního využití prostoru.


Na druhou stranu jsme přesvědčeni, že automat se musí přizpůsobit lékárně, nikoli naopak. Naším cílem je vytvořit ideální řešení, které nejlépe splní požadavky našich zákazníků z hlediska prostoru, efektivity, výkonu a dokonce i stylu. Maximální flexibilita a individualita založená na nejinovativnějších technologiích v nejvyšší kvalitě provedení – spolehlivé, trvanlivé a odolné vůči budoucnosti – to je naše tvrzení a podle toho nás můžete měřit. Náš úspěch potvrzuje více než 2 500 spokojených zákazníků na 3 kontinentech.

Na míru a ručně, to je to, co znamená naše tvrzení „automatizace na míru“. Těší nás váš zájem, a proto bychom vám chtěli poskytnout nejen všechny důležité informace o našich výrobcích, ale také vás nechat nahlédnouti do našeho moderního výrobního závodu, abyste nás mohli lépe poznat. Můžete nás také navštívit osobně v Halle nad Sálou v Německu a udělat si názor sami. Při společné prohlídce výroby uvidíte, jak vzniká takový systém GOLLMANN. V našem showroomu navíc získáte komplexní přehled o různých konstrukcích a variantách.

Jménem celého týmu společnosti GOLLMANN vás srdečně zdraví

Daniel Gollmann

Gollmann v číslech
založeno 2006
zakladatelé Dipl. Ing. Daniel Gollmann (generální ředitel)
Dr. oec. Iwan Zwick
zaměstnanci 400
poloha Halle (Saale), Německo
instalovaných zařízení 2 500
výrobní plocha 13 000 m2
Výroba

Získejte více informací o naší výrobě ve městě Halle nad Sálou

K naší výrobě se dostanete tudy
Prohlášení o poslání

Za čím si stojíme a co je pro nás důležité.

  • Naší vášní je vývoj a výroba inovativních, na míru šitých a vysoce efektivních automatizačních řešení pro lékárny a nemocnice.
  • Jako prémiový výrobce vytváříme pro naše zákazníky a s nimi individuální dlouhodobá řešení s mimořádnou spolehlivostí a provozuschopností.
  • Díky vertikálnímu rozsahu výroby, který z více než 80 % zajišťujeme ve výrobním závodě v Halle nad Sálou, fungujeme do značné míry nezávisle na globálních dodavatelských řetězcích, zajišťujeme vysokou kvalitu zpracování a chráníme životní prostředí.
  • Naši zaměstnanci jsou odborníci a experti z více než 30 zemí, kteří se každý den snaží podat nejlepší výkon, aby se špičková automatizace stala skutečností.
  • Jako společnost řízená vlastníky fungujeme nezávisle na korporátních strukturách, které jsou závislé na obratu, a můžeme tak vždy dosáhnout vynikajícího poměru cena/výkon.
  • Se zákazníky ve více než 25 zemích na 3 kontinentech a s výrobním ústředím v Halle kombinujeme globální excelenci s osobním přístupem na rovnocenné úrovni.
Firemní odpovědnost

Zjistěte více o naší odpovědnosti za životní prostředí a přírodu

To mě zajímá