jumpToMain

Výroba

Na míru a ručně

V naší manufaktuře vyrábí naši zkušení odborníci každou jednotlivou součástku skladového systému GOLLMANN pro vaši lékárnu ručně, s vášní a precizností. Vícestupňové testovací procesy zaručují vynikající kvalitu zpracování, která přesvědčí naše zákazníky.

Konstrukce rámu

Stabilní rám pro váš prodejní automat vyrábíme z moderních lehkých hliníkových profilů. To umožňuje malou hmotnost na jednotku plochy a umožňuje také instalaci v místech s omezeným zatížením stropu/podlahy.

Konstrukce skříně

Od ocelové cívky až po hotovou skříň. U společnosti GOLLMANN se každý skladový systém vyrábí v mnoha jednotlivých krocích a sestavuje se ručně.

Konstrukce rozvodné skříně

Bez nich nic nefunguje. Počítačové řídící skříně jsou „mozkem“ každého stroje GOLLMANN. Každá součástka je zapojena ručně podle individuálních požadavků. Díky nejmodernějším pracovním postupům nikdy neztrácíme přehled o celku. Závěrečná kontrola na našich zkušebních stanicích ověřuje dokonalou funkčnost.

Konstrukce chapadla

Nejlepším nástrojem je lidská ruka – druhým nejlepším je chapadlo od společnosti GOLLMANN. Zde je vyžadována naprostá přesnost – od montáže až po konečné jemné nastavení.

Konstrukce portálu

GOLLMANN je hodně v pohybu: neustále jezdí sem a tam a zase zpátky. Naši zaměstnanci v oblasti výstavby portálů se již ve výrobě postarají o to, aby to běželo „hladce“ po celá léta.

Zpracování dřeva

Naše dřevozpracující centrum vyrábí vnější obložení vašeho stroje GOLLMANN přesně na míru na základě konstrukčních údajů. Zkušení operátoři strojů sledují každý krok procesu a zajišťují vysokou kvalitu zpracování. S více než 200 barvami a dekory vám nabízíme jedinečný výběr v oboru pro individuální design vašeho systému GOLLMANN!

Konstrukce modulu

Více než 90 % našich zákazníků si vybírá plně automatický modul rychlého skladování. Naši zkušení specialisté vyrábějí tuto oblíbenou variantu na míru příslušné šířce prodejního automatu a před dodáním zkontrolují její dokonalou funkčnost.