jumpToMain

Gollmann

Automatizace na míru: Cokoli, jen ne standard

Princip Gollmann

Čím se odlišujeme

Vychystávací systém Gollmann se kromě individuální konstrukce odlišuje především bezkonkurenční produktivitou na jednotku plochy. To znamená maximální skladovací plochou na minimální podlahové ploše. Společnost GOLLMANN toho dosahuje především díky své patentované technologii rolujících skříní. Jednotlivé regály se přesouvají po kolejnicových drahách a je možné je přisunout k sobě, a ušetřit tak místo. Provozní prostor pro chapadlo není daný, ale vytvoří se jen tam, kde ho zrovna bude potřeba.

Flexibilita a individualita

Díky své modulární konstrukci nabízí GOLLMANN takovou míru individualizace, která je v oboru jedinečná a která prakticky nic neponechává bez povšimnutí. Vysoké, ploché, široké, úzké, dlouhé nebo krátké. Volně stojící, uzavřené ze dvou nebo tří stran.
Přízemí, horní patro nebo suterén. Pro každou instalační situaci máme to správné řešení. To je možné díky naší výrobě. Každý výrobek GOLLMANN je individuálně plánován, navrhován a vyráběn ručně na zakázku.
Také u vnějšího obložení máte na výběr z více než 200 barev a dekorů, takže váš GOLLMANN bude skutečně jedinečný.

Jedinečně efektivní

Teprve svými vnitřními hodnotami však GOLLMANN ukazuje svou skutečnou sílu: Bezkonkurenční produktivita na jednotku plochy. Díky patentované technologii rolujících skříní může GOLLMANN na stejné podlahové ploše uskladnit až o 50 % více výrobků než běžné automatické skladovací systémy. To naopak znamená, že pro GOLLMANN potřebujete přibližně o 30 % méně podlahové plochy! Velká úspora místa, kterou můžete jistě dobře využít pro jiné věci.

Odolnost, spolehlivost a budoucnost

Nevíte, co vás čeká v budoucnosti? Žádný problém! Se zařízením GOLLMANN se rozhodnete pro dlouhodobé řešení, které je perspektivní i do budoucnosti a které vám bude spolehlivě pomáhat při každodenní práci v lékárně. Díky své modulární konstrukci lze systém GOLLMANN rozšířit v mnoha částech. Skříně lze například dodatečně vybavit tak, aby splňovaly případné budoucí zvýšené požadavky na kapacitu. Mnoho našich volitelných modulů, jako je například plně automatické skladování, lze také bez větší námahy dodatečně namontovat. To je uklidňující informace. Koneckonců děláte rozhodnutí pro následujících 20 let – protože tak dlouho vás bude systém GOLLMANN podporovat. Nejméně.
Druhy konstrukce

Konstrukce upravitelná na dvou stranách s rychlým manuálním uskladněním nebo plně automatickým skladováním

Sklápěcí konstrukce na třech stranách s rychlým manuálním uskladněním nebo plně automatickým skladováním

Nakonfigurujte si svůj GOLLMANN

Barvy hrají v našem životě významnou roli. Mohou v nás vyvolávat různé nálady a emoce. Použití barev vám umožní individuálně zařídit vaši lékárnu, a dodat jí tak osobitý charakter. Vyberte si tedy z celé řady barev a mnoha druhů dýh a modelových variant tu, která se vám nejvíce líbí, a vytvořte s její pomocí příjemnou atmosféru pro své zákazníky, svůj tým a samozřejmě i pro sebe.

Nakonfigurovat
Základní vybavení

Ruční rychlé uložení

Modul rychlého skladování na přední straně s více než 100 přihrádkami umožňuje nepřetržité skladování až 350 balení za hodinu. Výrobky jsou k dispozici k výdeji ihned po uskladnění.

Zabezpečení dat pomocí dotykového počítače

Redundantně zabezpečený počítač, nejnovější operační systém, nejnovější verze systému GELON, 90 minut UPS zajištěna.

Tři záležitosti týkající se zázemí

Tři standardní výstupy z back-office podporují práci vašich zaměstnanců na pozadí.

Výstupní body lze umístit podle potřeby

Spirálové žlaby, dopravníkové pásy, výtahy, ... vše z jednoho zdroje. Speciálně vyvinutý pro použití v lékárnách.

doplňkové moduly
Plně automatické skladování
Rozpoznávání dat expirace fotoaparátem
Modul pro rychlou výměnu
Dvojité chapadlo
Výběr virtuálního zobrazení
Individuální nástavce na skříně
Chladicí modul
Klimatizační zařízení
Dopravníková technologie
Modul RAPID

GOLLMANN pro vysokofrekvenční aplikace, např. v nemocnicích.

Zjistit více