jumpToMain

Modul RAPID

Až 2 000 načtení za hodinu

rychle. rychleji. rapid.

Naše řešení pro vysokofrekvenční aplikace, jako např. v nemocničních lékárnách.

Plně automatický vysokofrekvenční modul RAPID je ideálním doplňkem pro automatizované skladování a výdej často požadovaných léčiv. Díky extrémně vysoké rychlosti načítání lze výkon a efektivitu systému GOLLMANN ještě zvýšit. RAPID se vkládá prostřednictvím plně automatického skladovacího terminálu nebo manuálního rychlého skladování. Samozřejmě díky revolučnímu rozpoznávání dat o expiraci v reálném čase pro securPharm a tištěným datům expirace od společnosti GOLLMANN. Požadavky na léky jsou obslouženy během několika sekund a na požadované výdejní místo (až 2 000 balení/h u strojů s dvojitým uchopovačem) se dostanou prostřednictvím obousměrného sběrného dopravního pásu, který lze výškově posouvat (systém ultra-multipick dispensing).

Přesun léků z uchopovače systému do plně automatického skladovacího portálu RAPID.
Po vyžádání se léky přesunou na obousměrný sběrný pás – Ultra-Multipick-Systém dodávek.
Léčiva jsou dopravována do připojeného dopravníkového systému nebo přímo do dávkovače pomocí výškově nastavitelného obousměrného sběrného dopravníku.
Příprava specifických objednávek může probíhat ve sběrných boxech s připojeným válečkovým dopravníkem.
RAPID jako samostatná verze

Modul RAPID je k dispozici také jako samostatná verze. Rádi vám poradíme s výhodami a možnostmi použití při osobním setkání.

Kontaktovat
GOLLMANN

Individuální konstrukce, bezkonkurenční produktivita na jednotku plochy, patentovaná technologie rolujících skříní – to je jen několik aspektů, kterými se vyznačuje náš vychystávací systém.

Zjistit více