jumpToMain

Plánování, vývoj & služby

Postaráme se o to

Úvodní strana Společnost Plánování, vývoj & služby

Kromě výroby zařízení GOLLMANN v naší manufaktuře zajišťuje hladký průběh projektu a mimořádnou spokojenost zákazníků mnoho dalších oddělení a procesů.

Vývoj produktu

Stát na místě je krok zpět - vždy je co zlepšovat. Ve společnosti GOLLMANN pracují mezioborové týmy na neustálé optimalizaci a dalším vývoji našich výrobků a procesů.

Plánování realizace

Naši odborníci na plánování na základě vašich požadavků vytvoří prvotní návrhy pro optimální realizaci v půdorysu vašich prostor – rádi také v úzké koordinaci s vašimi architekty nebo obchodníky.

Stavebnictví

Naši designéři vyvíjejí pomocí nejmodernějších 3D programů VÁŠ GOLLMANN na míru. Zde je definována každá součást pro pozdější výrobu, od nejmenšího šroubku až po vnější plášť.

Vývoj softwaru

Náš vlastní vývoj softwaru umožňuje, že GOLLMANN nikdy neztratí přehled a umožňuje uživatelsky přívětivé ovládání.

Řízení projektu

S objednávkou od nás obdržíte specializovaného projektového manažera, který vás provede celým projektem a bude vám kdykoli k dispozici jako kompetentní kontaktní osoba.

Logistika

Bez nich nic nefunguje. Naši specializovaní logističtí odborníci se postarají o to, aby váš GOLLMANN dorazil do místa určení včas a nepoškozený. Ať už se jedná o centrum města bez aut, ostrov v zámoří nebo australskou pustinu, najdeme způsob, jak se tam dostat.

Podpora 24/7

Zeptejte se našich zákazníků! Naše služby vás nikdy nezklamou, a to ani během probíhajících operací. Naši přátelští a kompetentní zaměstnanci jsou vám k dispozici nepřetržitě, 365 dní v roce.

Upozorňujeme, že váš hovor nezvedne nějaké call centrum, ale naši odborníci přímo u nás. Prostřednictvím vzdálené diagnostiky a vzdálené údržby řešíme problémy během několika minut.

Služba

Naši servisní technici jsou na místě rychle k dispozici nejen při pravidelné údržbě vašeho zařízení GOLLMANN, ale také v případě nouze. To je možné díky naší celostátní síti servisních středisek.

Vzdělávání a odborná příprava

V našem školicím středisku centrálně školíme servisní techniky z celé Evropy a zajišťujeme neustálý přenos znalostí napříč všemi odděleními.

Školení

Ihned po uvedení do provozu zaškolí naši kvalifikovaní vedoucí školení vaše zaměstnance v obsluze zařízení GOLLMANN a zůstanou na místě jako kontaktní osoby během prvních dnů provozu. Kromě toho je náš showroom v Halle kdykoli k dispozici pro následná školení a setkání s uživateli.

Postup projektu

1

Konzultace

Naši odborníci vám nezávazně poradí s mnoha možnostmi, které vám GOLLMANN ve vaší lékárně nabízí.

2

Plánování

Na základě vašich přání a požadavků vypracováváme různé scénáře realizace - rádi také v úzké spolupráci s vašimi architekty nebo prodejci. Díky jedinečné přizpůsobivosti strojů GOLLMANN lze mnoho projektů realizovat bez větší přestavby.

3

Implementace

Váš osobní projektový manažer společnosti GOLLMANN vás převezme a zkušeně vás provede celou realizací.

4

Školení

Ihned po instalaci stroje GOLLMANN obdržíte vy a vaši zaměstnanci komplexní školení o stroji od našich kompetentních pracovníků. Během prvních dnů po školení vás také doprovodíme na místě a jsme vám k dispozici jako kontaktní partner.

„I po instalaci vám stojíme po boku a díky pravidelné údržbě a našemu vysoce hodnocenému servisu se postaráme o to, aby vás váš GOLLMANN trvale a spolehlivě podporoval.“
Jaroslav Mojžita

Sales Director Czech Republic

Je to jednoduché:

Vy zavoláte nám - my se postaráme o vše ostatní.

Navázat kontakt